Software Informer

Software Informer 1.5

Ücretsiz
Software Informer programlarınızı ve sürücülerinizi günceller ve size yeni uygulamalar sunar
Kullanıcı puanı
4.0  (36,330 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
1.5.1344 (Tüm)
Her gün ticari yazılımların son sürümlerini ücretsiz keşfedin! Software Informer günlük bazda yazılımların ücretsiz bir kopyasını elde etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Yazılım ve oyunlarda günün en iyi fırsatlarına sahip olun. Her gün yeni bir yazılım parçası. Reklam yok. Hiçbir kötü amaçlı yazılım yok.

Software Informer sizin yazılımınızı güncel tutacaktır. Yeni güncellemeler hakkında çıktığı anda haberdar olacaksınız. Ayrıca programlarınızın yanı sıra, sürücüleriniz de güncel kalacaktır.

Çeşitli abonelik seçenekleri ilgilendiğiniz tüm haberlere tek bir kaynaktan ulaşmanızı sağlar.

Tercihleriniz doğrultusunda, Software Informer size ilginç bulabileceğiniz farklı programlar da önerecektir. Çok basit: daha fazla program kullanırsanız, daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Deneyimli editörlerimiz ve ortak kullanıcılar tarafından yazılan inceleme ve yorumlar sayesinde çeşitli programlar hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Program sayfalarında bilginizi paylaşarak, ya da yazılar ve incelemelere yorum yaparak yeni şeyler öğrenin. Karmaşık sorular deneyimli profesyoneller tarafından ele alınabilir.

Software Informer sizin soru ve yorumlarınızı izleyecek, ve asla tek bir cevap kaçırmayacaksınız. Ayrıca yeni makaleler ve diğer yeni bilgiler hakkında bildirimler alacaksınız.

Özeti gözden geçir

Avantajlar

  • Kompakt ve şık arayüz
  • Tercihlerinize göre size yeni uygulamalar önerir
  • Ayrıca sürücülerinizi güncel tutar
  • Günlük ücretsiz programlar ve oyunlar
  • Profesyonel yorumlara ve görüşlere erişim

Dezavantajlar

  • Yok
Bilgi güncellenme tarihi: